• Banner

PARAFÍNOVÝ PROGRAM

Výrobcovia

PARAFINOVÁ VANIČKA 200W - Orange PARAFÍNOVÝ PROGRAM Zväčšiť

PARAFINOVÁ VANIČKA 200W - Orange

Nový produkt

Parafínový zábal má blahodárne účinky, zjemňuje a zmäkčuje suchú a popraskanú pokožku. Póry pokožky sa pôsobením tepla otvoria a výživné látky sa lepšie vstrebú do pokožky. Pokožka ostáva hydratovaná, jemná a hladká na dotyk. Pri zakúpení parafínovej vaničky je potrebné mať k dispozícií 4x450g parafín, aby ste mohli parafínový kúpeľ vykonať.

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 24 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 24 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 2,40 €.


Recenzie a hodnotenia zákaznikov

Ešte nikto nepublikoval recenziu
v tomto jazyku

49,50 € s DPH

Detaily

Parafínová vanička + príslušenstvo zdarma

Sada Obsahuje:

1x Parafínová vanička

1x Rukavíca na nohu

1x Rukavica na ruku

1x Parafín

1x Mriežka

1x Štetec

 

Spôsob použitia: Predtým ako ponoríte do parafínu celú ruku alebo lakeť vyskúšajte teplotu parafínu na vnútornej strane zápästia. Nikdy neponorte ruku, nohu alebo lakeť do parafínu, pokiaľ je parafínový kúpeľ nastavený na režim rozpúšťania. Pre správne použitie ponorte dôkladne umytú a mastnejším krémom natretú ruku, lakeť alebo nohu do parafínovej vaničky, kde je rozpustený parafín a rýchle vytiahnite. Proces opakujte 3 až 5 krát. Ruku, lakeť alebo nohu nesmiete ponoriť do parafínu na dlhšie ako 2 sekundy. Potom vložte ruku do igelitovej rukavice, zabaľte do thermo rukavice a nechajte pôsobiť 10-20 minút. Po uplynutí doby rukavice zložte a parafín na ruky stiahnite dolu.

 

  • Recenzie (0)
  • Product video
  • 8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: