Žehličky na vlasy

 • Banner

Žehličky na vlasy  6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 13,00 € Skladom

  Dvojfázový sprej na vyrovnávanie vlasov, určený priamo pod žehličku. Ochraňuje vlasy do teploty 230°C. Zvyšuje účinnosť žehlenia. Predlžuje trvanlivosť úprav. Nelepí a nezaťažuje vlasy. Dodáva vlasom hebkosť a lesk. Má príjemnú vôňu.

  13,00 €
  Skladom
 • 9,70 € Skladom

  Mliečko na vyrovnávanie štruktúry vlasov. Ochraňuje vlasy do teploty 230°C. Zvyšuje účinnosť žehlenia. Predlžuje trvanlivosť úprav. Nelepí a nezaťažuje vlasy. Dodáva vlasom hebkosť a lesk.

  9,70 €
  Skladom
 • 9,00 € Skladom

  Elixír na ochranu farbených vlasov sa používa pod žehličku. Zaručuje stálosť farby, regeneráciu a lesk vlasov. Nanáša sa po celej dĺžke vlasov. Vhodný na všetky tipy vlasov. Vlasy sú žiarivejšie, lesklejšie a zdravšie.

  9,00 €
  Skladom
 • 125,00 € Skladom do 7 dní

  Nová revolúcia vo vlasovej kráse prichádza! Ultrazvuková žehlička na vlasy nie je klasická tepelná vlasová žehlička ani prístroj na vyrovnávanie vlasov. Je to zariadenie s modernou technológiou budúcnosti. Ultrazvuková žehlička je ideálna pre zapracovanie hĺbkovo pôsobiacich vlasových kúr a pre vnútorné a povrchové ozdravenie vlasov. Vhodná i na botox na...

  125,00 €
  Skladom do 7 dní
 • 48,00 € Skladom

   Profesionálna žehlička na vlasy  behom pár minút narovná i nepoddajné vlasy a vytvorí dokonale hladký účes. Okamžité zahriatie žehličky do 30s. Nanotechnológia Sol-Gel. 5 úrovní teploty. Keramicko titánový povrch. Žehliace doštičky zaisťujú dokonalú stabilitu teploty. Otočná šnúra. Nastavenie teploty: 130 ° C - 210 ° C

  48,00 €
  Skladom
 • 20,00 € Skladom

  Žehlička na vlasy je vhodná na domáce používanie. Žehlička je používaná, ale v dobrom zachovalom stave. Jednoduchá manipulácia, ovládanie, ergonomický tvar, ľahká. Otočný kábel.

  20,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Follow us on Facebook