• Banner

Elektrické lehátka

Elektrické lehátka 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Rýchly náhľad
  1 285,00 € Skladom

  Elektrické kozmetické kreslo Mobilit je kombináciou nadčasového talianskeho štýlu s modernou technológiou. Veľmi pohodlné kreslo s možnosťou nastavenia výšky, sklonu sedadla a opierky nôh pomocou diaľkového ovládania. Vyrobené z vysoko kvalitnej ekologickej kože s jednoduchou údržbou.

  1 285,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  1 544,00 € Skladom

  Exkluzívne elektrické kreslo je ideálne do pedikérskych, kozmetických a SPA salónov. Kreslo má možnosť nastavenia podnožiek s možnosťou vyklopenia do strán. Kreslo je vybavené elektromotormi, ktoré vám umožňujú nezávislé nastavenie sedadla v troch rovinách pomocou diaľkového ovládania. Možnosť nastavenia kresla do polohy kolíska.

  1 544,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  1 160,00 € Skladom

  Luxusné kozmetické kreslo má elektricky nastaviteľnú výšku sedadla, nastavenie nôh, opierky (nezávisle od seba) na diaľkové ovládanie. Vankúše sú vyrobené z vysoko kvalitnej flexibilnej peny. Poťah je vyrobený z vysoko kvalitnej ekologickej kože, ľahko sa čistí. 

  1 160,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  1 160,00 € Skladom

  Veľmi komfortné elektrické kreslo je ideálne na vykonávanie kozmetických úkonov. Elektricky nastaviteľná výška sedadla, uhol chrbtovej opierky a podložky na nohy pomocou diaľkového ovládania. Kreslo je vyrobené z kvalitnej eko-kože, ľahko umývateľné, vankúš vyrobený z vysoko kvalitnej flexibilnej peny. Obdĺžniková podstava zaručuje výbornú stabilitu...

  1 160,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  1 412,00 € Skladom

  Veľmi komfortné a módne elektrické kreslo je ideálne do SPA centier na vykonávanie masáži a kozmetiky. Elektricky nastaviteľná výška sedadla, uhol chrbtovej opierky a podložky na nohy pomocou diaľkového ovládania. Kreslo je vyrobené z kvalitnej eko-kože, ľahko umyvateľné,  vankúš vyrobený z vysoko kvalitnej flexibilnej peny. Konštrukcia kresla je drevená...

  1 412,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek

Nové produkty

Follow us on Facebook