• Banner

Mosaic lacquere

Mosaic lacquere
Praskajúci lak na nechty sa stal revolučnou novinkou vo svete nechtového dizajnu. Ide prakticky o špeciálny lak so štetcom, ktorý po vyschnutí vytvorí na nechte mozajkové prasklinky. Takýto lak môžete nájsť aj pod názvom praskajúci lak, krakelovací lak, mozaikový lak, či crackle lak. Nanáša sa ako vrchná vrstva na podkladový lak po celej ploche ...
Praskajúci lak na nechty sa stal revolučnou novinkou vo svete nechtového dizajnu. Ide prakticky o špeciálny lak so štetcom, ktorý po vyschnutí vytvorí na nechte mozajkové prasklinky. Takýto lak môžete nájsť aj pod názvom praskajúci lak, krakelovací lak, mozaikový lak, či crackle lak. Nanáša sa ako vrchná vrstva na podkladový lak po celej ploche nechta. Farbu podkladového laku voľte tak, aby ladila s krakelovacím lakom a kenečný efekt bol zaujímavý a trendy. Krakelovací lak nepraská ak ho nanesiete na nenalakovaný necht. Veľkosť a šírku prasklín ovplyvňuje vrstva mozaikového laku. Pred použitím crackle lak zatrepte.
Viac

Mosaic lacquere Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
  • Rýchly náhľad
    2,50 € Skladom

    Praskajúci lak na nechty je novinkou vo svete nechtového dizajnu. Ponorte sa aj vy do sveta fantázie a jedinečného efektu. Tento praskajúci lak vám umožní vytvoriť naozaj neobyčajné kúsky. Prekvapte zákazníčky opäť niečím novým a inšpirujúcim.

    2,50 €
    Skladom
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky

Nové produkty

PayPal

Follow us on Facebook