Recepcie

 • Banner

Recepcie
Je ťažké predstaviť si profesionálne kaderníctvo bez riadneho vstupného zariadenia. A práve z tohto dôvodu je potrebné zaistiť dokonalý prvý kontakt so zákazníkom s dobre vybavenou recepciou a uistiť ho, že sa nachádza v renomovanom profesionálnom salóne. Kadernícka recepcia je jednou z najdôležitejších zariadení interiéru. Vďaka nej, môžete hrd...
Je ťažké predstaviť si profesionálne kaderníctvo bez riadneho vstupného zariadenia. A práve z tohto dôvodu je potrebné zaistiť dokonalý prvý kontakt so zákazníkom s dobre vybavenou recepciou a uistiť ho, že sa nachádza v renomovanom profesionálnom salóne. Kadernícka recepcia je jednou z najdôležitejších zariadení interiéru. Vďaka nej, môžete hrdo prijímať svojich zákazníkov a ukázať im náležitú úctu. V našom sortimente nájdete recepcie v rôznych štýloch, funkčnosti a estetickom dizajne.
Viac

Recepcie 13 produkty

Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek
 • 960,00 € Skladom do 24dní

  Recepcia Glamour je určená pre luxusné kadernícke a kozmetické salóny. Jej netradičný štýl zaručuje že klient hneď pri vstupe pocíti dotyk luxusu. Recepcia má prešívaný dizajn, vyrobená z kvalitného materiálu s prvkami glamour štýlu, dokonalá elegancia a moderné prevedenie púta svojím dizajnom, ktorý je veľmi dôležitý v každom interiéry.

  960,00 €
  Skladom do 24dní
 • 1 320,00 € Skladom do 24dní

  Recepcia Glamour je určená pre luxusné kadernícke a kozmetické salóny. Jej netradičný štýl zaručuje že klient hneď pri vstupe pocíti dotyk luxusu. Recepcia má prešívaný dizajn a pri každom prešitom zhybe je doplnená o Swarovského kamene. Vyrobená z kvalitného materiálu s prvkami glamour štýlu, dokonalá elegancia a moderné prevedenie púta svojím dizajnom,...

  1 320,00 €
  Skladom do 24dní
 • 553,00 € Skladom do 30 dní

  Ideálna a praktická recepcia Vám splní každé prianie. Je fantasticky vybavená. Obsahuje pult, skrinky na odkladanie, kde si môžete vyložiť výrobky, prípravky, brožúrky prípadne iné predmety, ktoré by mali upútať zákazníka. Zo strany recepčného sa dá sklenená vytrínka otvárať.

  553,00 €
  Skladom do 30 dní
 • 548,00 € Skladom do 7 dní

  Ideálna a praktická recepcia Vám splní každé prianie. Je fantasticky vybavená. Obsahuje pult, skrinky na odkladanie a sklenenú vytrínku. Pohľad na obrázku je smerom k recepčnému. Zo strany zákazníka je vytrínka, kde si môžete vyložiť výrobky, prípravky, brožúrky prípadne iné predmety, ktoré by mali upútať zákazníka.

  548,00 €
  Skladom do 7 dní
 • 950,00 € Skladom do 7 dní

  Recepcia Wersal Superior Swarovsky  je určená pre luxusné kozmetické salóny. Jej netradičný štýl zaručuje, že klient hneď pri vstupe pocíti dotyk luxusu. Recepcia má zabudované skrinky a zásuvky. Recepcia je prešívaná a pri každom prešitom zhybe doplnená o Swarovského kamene. Táto recepcia skrýva v sebe jedinečnú dokonalosť.

  950,00 €
  Skladom do 7 dní
 • 590,00 € Skladom do 30 dní

  Recepcia do salónu má unikátny dizajn. Umožňuje vaším klientom spoznať exkluzivitu, pohodlie a luxus. Ponúknite vašim zákazníkom možnosť urobiť si vlastný názor o salóne hneď pri vstupe. Dokonalé prevedenie nadchne každého, kto navštívi váš salón.

  590,00 €
  Skladom do 30 dní
 • 1 525,00 € Skladom do 7 dní

  Recepcia Wersal Superior Swarovsky  je určená pre luxusné kozmetické salóny. Jej netradičný štýl zaručuje, že klient hneď pri vstupe pocíti dotyk luxusu. Recepcia má zabudované skrinky a zásuvky. Recepcia je prešívaná a pri každom prešitom zhybe doplnená o Swarovského kamene. Táto recepcia skrýva v sebe jedinečnú dokonalosť.

  1 525,00 €
  Skladom do 7 dní
 • 650,00 € Skladom do 14 dní

  Recepcia WERA je určená pre luxusné kozmetické salóny. Jej netradičný štýl zaručuje, že klient hneď pri vstupe pocíti dotyk luxusu. Recepcia má zabudované skrinky a zásuvky. Táto recepcia skrýva v sebe jedinečnú dokonalosť. 

  650,00 €
  Skladom do 14 dní
 • 675,00 € Skladom do 14 dní

  Recepcia Regusto bola vyvinutá pre klientov, ktorí ocenia krásu detailu. Je navrhnutá v novom netradičnom modernom štýle. Jedinečné farby a módny dizajn zdôrazňuje exkluzívny štýl a dodávajú interiéru jedinečný luxus. Recepcia má zabudované zásuvky na uzamykanie. 

  675,00 €
  Skladom do 14 dní
 • 1 400,00 € Skladom u dodávateľa

  Veľmi luxusná recepcia z najnovšej kolekcie Retro style predstavuje dizajnérsky kúsok vypracovaný do každého detailu. Exkluzívne prevedenie, zmyselnosť a jedinečný dizajn dodá každému interiéru šmrnc a dokonalosť. Recepcia je vyhotovená v kombinácií kvalitnej eko kože a dreva, umiestnená na retro nožičkách.

  1 400,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 225,00 € Skladom
  Výpredaj!

  Recepcia je veľmi dôležitou súčasťou každého salónu. Výberom správnej recepcie môžete vytvoriť pohodlné a príjemné prostredie pre vašich zákazníkov. Originálny dizajn, dokonalé prevedenie, moderný tvar všetky tieto požiadavky spĺňa kolekcia Opis, navrhnutá do menších interiérov. 

  225,00 €
  Skladom
 • 370,00 € Skladom u dodávateľa

  Recepcia Tamur prináša klasickú eleganciu a jej jednoduché prevedenie je impozantne prezentované v každom interiéry. Ideálna do malých interiérov, kde záleží na každom priestore. Vyrobená v kombinácií bieleho a tmavého dreva, vynikajúcej kvality a nadčasového dizajnu.

  370,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 490,00 € Skladom do 30 dní

  Recepcia Domer je kombináciou klasickej, nestárnucej elegancie s moderným prevedením, ktorá vynikne v každom interiéry. Je vyrobená z kvalitného materiálu vynikajúcej kvality, jemná elegancia tejto kolekcie je určená pre milovníkov nadčasového dizajnu.

  490,00 €
  Skladom do 30 dní
Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek

Follow us on Facebook