• DARČEK KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE

Brúsky na nechty

Brúsky na nechty
Kvalitne odvedená práca v oblasti manikúry, pedikúry alebo nechtovej modeláže záleží od množstva pracovných pomôcok. Pilovanie nechtov pilníkom si vyžaduje veľa práce a úsilia, kým dosiahneme požadovaný výsledok. Jedným z dôležitých nástrojov, ako si túto prácu uľahčiť je elektrická brúska na nechty.Brúsky na nechty značky CN nails vám ušet...
Kvalitne odvedená práca v oblasti manikúry, pedikúry alebo nechtovej modeláže záleží od množstva pracovných pomôcok. Pilovanie nechtov pilníkom si vyžaduje veľa práce a úsilia, kým dosiahneme požadovaný výsledok. Jedným z dôležitých nástrojov, ako si túto prácu uľahčiť je elektrická brúska na nechty.Brúsky na nechty značky CN nails vám ušetria čas vynaložený na pilovanie, zabrusovanie, skracovanie nechtov a nesmierne uľahčia prácu oproti používaniu pilníka. Brúsky na nechty majú veľmi jednoduché použitie, rôzne úrovne rýchlosti, ktoré môžete regulovať a tým urýchliť proces pilovania. Brúsna hlavica brúsky na nechty umožňuje výmenu nadstavcov a tým ponúka vykonávanie rôznych úkonov (zatláčanie kožtičky v okolí nechtov, zbrúsenie zrohovatenej kože na pätách, leštenie nechtov a pod.). Nadstavce a brúsne kotúče z našej ponuky sú multifunkčné a je možné ich použiť do všetkých elektrických brúsok z nášho sortimentu.V ponuke značky CN nails nájdete brúsky na domáce aj profesionálne používanie, ktoré nahradia zdĺhavé používanie pilníka. Staňte sa profesionálnou nechtovou dizajnérkou a zdvihnite úroveň vášho salónu používaním kvalitných zariadení.
Viac

Brúsky na nechty 64 produkty

Podkategórie

 • Brúsne nadstavce,...

  Brúsne nadstavce sú jedným z najdôležitejších prvkov každej nechtovej dizajnérky, ktorá používa brúsku na úpravu kožtičky, spilovanie gélu, či akrylu, skrátenie nechtov a pod.. V našej ponuke nájdete keramické, kovové, titánové, karbidové brúsne nadstavce a brúsne kotúčiky, ktoré sa odlišujú:

  • v závislosti od materiálu z ktorého sú vyrobené
  • tvarom
  • zrnitosťou

  Každý typ brúsneho nadstavca má iné použitie a používa sa na iný účel. Podľa materiálu z ktorého sú vyrobené sú viac-menej trvanlivé, odolnejšia a tie s maximálne možnou životnosťou voči rôznym faktorom.

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 64 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 64 položiek