• Banner

Detské strihacie stoličky

Detské strihacie stoličky
Jedným zo základných kúskov v kaderníckom salóne je profesionálne kadernícke kreslo. Pri výbere kaderníckeho kresla nezabúdajte ani na najmenších zákazníkov, ktorý vám dajú niekedy zabrať viac ako dospelý. Vy sa márne snažíte odpútať ich pozornosť od strihania, stále sa vrtia a majú tendenciu ujsť vám z kaderníckeho kresla. My vám ponúkame detsk...
Jedným zo základných kúskov v kaderníckom salóne je profesionálne kadernícke kreslo. Pri výbere kaderníckeho kresla nezabúdajte ani na najmenších zákazníkov, ktorý vám dajú niekedy zabrať viac ako dospelý. Vy sa márne snažíte odpútať ich pozornosť od strihania, stále sa vrtia a majú tendenciu ujsť vám z kaderníckeho kresla. My vám ponúkame detské strihacie stoličky, ktoré určite rozžiaria každé detské oči, poskytujú maximálny relax, pohodlie a komfort pri vykonávaní kaderníckych úkonov.
Viac

Detské strihacie stoličky 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • Rýchly náhľad
  350,00 € Skladom do 7 dní

  Detská stolička Kid poskytuje komfort pri strihaní detí.  Je navrhnutá tak, aby čo najviac uľahčovala prácu a zabezpečila maximálne pohodlie.  Ergonomicky tvarované sedadlo a operadlo, pás na uchytenie dieťaťa, podnožka, čalúnené područky, hydraolická pumpa s vysokým stupňom regulácie, stabilná základňa, farebný poťah.

  350,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  440,00 € Skladom do 7 dní

  V tomto kresle sa aj ten najväčší čertisko určite nudiť nebude. Detská stolička na strihanie v tvare motocykla prinesie do vášho salónu skvelú zábavu. Zvukové a svetelné signály určite oslovia vašich malých klientov. Hydraolicky nastaviteľná výška sedadla, stabilná základňa, skvelý dizajn.

  440,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  440,00 € Skladom do 7 dní

  V tomto kresle sa aj ten najväčší čertisko určite nudiť nebude. Detská stolička na strihanie v tvare auta prinesie do vášho salónu skvelú zábavu. Zvukové a svetelné signály určite oslovia vašich malých klientov. Hydraolicky nastaviteľná výška sedadla, stabilná základňa, skvelý dizajn.

  440,00 €
  Skladom do 7 dní
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek

Nové produkty

PayPal

Follow us on Facebook