• Banner

Stolíky

Stolíky 16 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 16 položiek
 • Rýchly náhľad
  999,00 € Skladom u dodávateľa

  Precízne vybavené, kompletné nechtové štúdio s integrovanou odsávačkou prachu, dvoma uv lampami 36V, lampou na stôl a elegantnými poličkami, je tou správnou voľbou pre váš salón. Stolík naviac disponuje dvomi podpierkami na lakte pre nechtovú techničku pre ešte lepšie pohodlie a komfort pri práci. Dostatok úložného a pracovného priestora s možnosťou...

  999,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • Rýchly náhľad
  550,00 € Skladom u dodávateľa

  Veľmi elegantný stolík pre nechtové dizajnérky má veľmi praktické rozmiestnenie priestoru. Na vrchu stolíka je sklo, ktoré je ľahko umyvateľné a elegantné. Na stolíku je umiestnená aj podložka na ruku, čo je veľmi výhodné a praktické. Má uložný priestor, kde môžete skladovať všetko, čo potrebujete na prácu a nemusí to byť vidieť.

  550,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • Rýchly náhľad
  370,00 € Skladom do 7 dní

  Vysoko profesionálny manikúrny stolík má stabilnú konštrukciu. Odkladacie zásuvky na oboch stranách zaručujú praktické skladovanie spotrebného materiálu. Drevený stolík má obdĺžnikovú pracovnú dosku do ktorej je možné zabudovať aj odsávačku prachu na ešte pohodlnejšiu prácu. Manikúrny stolík má šesť menších a dve väčšie zásuvky.

  370,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  275,00 € Skladom do 7 dní

  Modernejšia verzia z kolekcie Light. Na ľavej časti stolíka sú umiestnené dve praktické zásuvky na odkladanie spotrebného materiálu. Jednoduché prevedenie zaručuje ľahkú manipuláciu so stolíkov a možnosť rôzneho umiestnenia.

  275,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  185,00 € Skladom u dodávateľa

  Klasický biely stolík na manikúru a modeláciu nechtov. Stolík je osadený na trojnožke. Pracovná doska je na jednej strane oblá. Na stolík je možné umiestniť aj uv lampu aj odsávačku prachu. Jednoduché prevedenie zaručuje ľahkú manipuláciu so stolíkom.

  185,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • Rýchly náhľad
  290,00 € Skladom do 7 dní

  Pripravili sme pre vás skvelú ponuku. Chcete zariadiť nový salón, alebo vás už omrzel ten pôvodný? Máme pre vás riešenie za skvelú cenu! Zariadenie je ladené do elegantnej bielej farby a určite splní vaše požiadavky.

  290,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  285,00 € Skladom

  Praktický stolík do nechtového štúdia so stabilnou nohou a jednoduchým prevedením. Multifunkčnú skrinku a zásuvku je možné osadiť aj do ľavej časti stolíka, podľa celkového umiestnenia. Skrinka má tri praktické poličky, kde môžete skladovať všetok spotrebný materiál.

  285,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  245,00 € Skladom do 7 dní

  Elegantný stolík v drevenom prevedený je vhodný do nechtového štúdia na modeláciu nechtov a manikúru. Má dobre tvarovanú pracovnú dosku. Pod stolíkom je priestor na odkladanie. Na oboch bočných krídlach sú dve praktické poličky. Na stôl sa zmestí aj odsávačka aj uv lampa.

  245,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  325,00 € Skladom do 7 dní

  Drevený stolík je ideálny do nechtového štúdia. Má jednoduché prevedenie. Kolieskové uloženie zásuviek. Má tri menšie a jednu väčšiu praktickú zásuvku. Obdĺžniková pracovná doska a celková vizualizácia stolíka je vhodná do menších nechtových štúdií. Silná kovová noha zaručuje dokonalú stabilitu.

  325,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  350,00 € Skladom do 7 dní

  Elegantný, drevený stolík v bielom prevedení. Stolík ma na oboch krídlach skrinku a zásuvku na odkladanie spotrebného tovaru. Pevná konštrukcia zaručuje ľahkú prácu a možnosť uloženia aj ťažkých predmetov. Na pracovnú dosku pohodlne umiestnite uv lampu aj odsávačku.

  350,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  320,00 € Skladom do 7 dní

  Profesionálny stolík na manikúru a modeláciu nechtov je vynikajúci do priestranného nechtového štúdia. Má päť praktických zásuviek, kde môžete skladovať dostatočne veľa spotrebného materiálu. Pracovná doska je rozľahlá a je možné do nej zabudovať aj odsávačku prachu, ktorá však nieje sučasťou stolika.

  320,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  315,00 € Skladom do 7 dní

  Manikúrny stolík ZOOM je vhodný do menších salónov. Má jednoduché riešenie, na jednej strane stolíka je praktická skrinka s dvoma zásuvkami. Ľavé krídlo je osadené stabilnou dvojnožkou. Stolík má jednoduché prevedenie a je možné do neho zabudovať odsávačku prachu,ktorá nieje sučasťou stolika.

  315,00 €
  Skladom do 7 dní
Zobraziť 1 - 12 z 16 položiek

Nové produkty

PayPal