Vzorkovníky

 • Banner

Vzorkovníky
Plastové vzorkovníky sú ideálne na farebné laky, gély a gél laky. Zjednodušujú prácu vynaloženú pri výbere požadovaného farebného odtieňa. Na vzorkovník je možné nalepiť logo firmy s číslami príslušných odtieňov pre ešte jednoduchšiu manipuláciu. V našej ponuke nájdete rôzne prevedenia vzorkovníkov s rôznymi možnými veľkosťami.

Vzorkovníky  12 produkty

Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
 • 12,50 € Skladom

  Praktický vzorkovník na farebné gély, laky, gél laky slúži ako pomôcka pri výbere farby s možnosťou prirovnania na necht. Až 64 možných farebných kombinácií, materiál plast, ľahko skladovateľný s možnosťou vystavenia  položením na pracovný pult. Ideálny aj na zdobenie rôznych motívov. 

  12,50 €
  Skladom
 • 8,50 € Skladom

  Vzorkovník vejárovitého typu Lavato je špičkou v oblasti organizácie a sprehľadnenia farebnej škály zdobiaceho materiálu. Tipy sú v tvare mandľa, perfektne tvarované s vynikajúcou kĺzavou schopnosťou (nezanecháva mapy), nemení odtieň farebného gélu, laku. Vyrobený z veľmi kvalitného plastu na ktorom farba vynikne 2x tak lepšie v porovnaní s inými...

  8,50 €
  Skladom
 • 6,90 € Skladom

  Profesionálny vzorkovník je ideálny na farebné laky, gély a gél laky. Zjednoduší vám prácu pri výbere požadovaného odtieňa farby. Na vzorkovník je možné nalepiť  čísla príslušných odtieňov pre ešte jednoduchšiu manipuláciu. Na vzorkovník sa zmestí 50 farebných odtieňov, možnosť zavesenia, jednoduchá manipulácia, ľahké skladovanie. 

  6,90 €
  Skladom
 • 6,90 € Skladom

  Profesionálny vzorkovník Black je určený na aplikáciu práškov, ktoré si vyžadujú farebný podklad. Zjednodušuje tým prácu a znižuje úsilie vynaložené na nanášanie farebných gélov. Na vzorkovník je možné nalepiť  čísla príslušných odtieňov pre jednoduchšiu orientáciu a výber farebného odtieňa. Vzorkovník disponuje 50 paličkami s možnosťou zavesenia.

  6,90 €
  Skladom
 • 12,90 € Skladom

  Odkryte svoju kreativitu najjednoduchším spôsobom a prezentujte sa luxusným organizátorom. Praktický rotačný vzorkovník ponúka až 150 možností na zvýraznenie celej ponuky farebných gélov, lakov, gél lakov alebo nail art zdobení. Vzorkovník pôsobí elegantne, štýlovo a znižuje úsilie vynaložené na výber požadovaného farebného odtieňa.  

  12,90 €
  Skladom
 • 4,99 € Skladom

  Pomôcka na prezentáciu Vašej tvorby. Nazdobte si nechty na odnimateľné nadstavce rôznymi vzormy a prekvapte svoje zákazníčky širokou ponukou nechtového dizajnu Vašej produkcie  . Vzorkovník je vyrobený z kvalitného plastu a zaručujeme jeho dlhú životnosť.

  4,99 €
  Skladom
 • 5,50 € Skladom

  Praktický vzorkovník na farebné gély, laky, gél laky slúži ako pomôcka pri výbere farby s možnosťou prirovnania na necht. Až 120 možných farebných kombinácií, materiál plast, ľahko skladovateľný s možnosťou zavesenia. 

  5,50 €
  Skladom
 • 1,50 € Skladom

  Profesionálna pomôcka na zdobenie nechtov. Nazdobte si nechty na koliečku rôznymi vzormy a prekvapte svoje zákazníčky a realizujte tieto zdobenia na ich nechtoch podľa ich výberu. Koliečko je vyrobené z kvalitného plastu a zaručujeme jeho dlhú životnosť.

  1,50 €
  Skladom
 • 1,50 € Skladom

  Profesionálna pomôcka na zdobenie nechtov. Nazdobte si nechty na koliečku rôznymi vzormy a prekvapte svoje zákazníčky a realizujte tieto zdobenia na ich nechtoch podľa ich výberu. Koliečko je vyrobené z kvalitného plastu a zaručujeme jeho dlhú životnosť.

  1,50 €
  Skladom
 • 2,90 € Skladom

  Profesionálna pomôcka na zdobenie nechtov až s 36 nechtami na zdobenie. Nazdobte si nechty na koliečku rôznymi vzormy a prekvapte svoje zákazníčky a realizujte tieto zdobenia na ich nechtoch podľa ich výberu. Koliečko je vyrobené z kvalitného plastu a zaručujeme jeho dlhú životnosť.

  2,90 €
  Skladom
 • 5,99 € Skladom

  Praktický, elegantný stojan na ukážku vašich prác vám ponúka veľa možností. Na stojan môžete nakombinovať zdobenia z rôznych materiálov a farieb. Zákazníčky budú mať tak na výber, aké zdobenie zvoliť. Pod každý nazdobený tip môžete napísať aj cenu zdobenia. Stojan je veľmi štýlovou a praktickou pomôckou pre nechtové dizajnérky, v čiernej kombinácií....

  5,99 €
  Skladom
 • 5,90 € Skladom

  Praktický vzorkovník na farebné gély, laky, gél laky slúži ako pomôcka pri výbere farby s možnosťou prirovnania na necht. Až 150 možných farebných kombinácií, materiál plast, ľahko skladovateľný s možnosťou zavesenia.

  5,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek

Follow us on Facebook