Laky na vlasy

 • Banner

Laky na vlasy 6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 6,90 € Skladom

  Lak na vlasy s extra silným spevnením, ľahko sa rozčesáva, nevytvára efekt zlepenia a dodáva žiarivý lesk. Obľúbený lak na vlasy performance používajú kaderníci a ich zákazníci na celom svete. Z jeho pomocou budú vaše účesy fixované, bez zaťaženia, získajú žiarivý lesk a ochranu.

  6,90 €
  Skladom
 • 6,50 € Skladom

  Lak na vlasy s extra silným spevnením. Obsahuje keratín, ktorý chráni vlasy, dodá im pevnosť a lesk. Vďaka silnej fixačnej schopnosti zaručuje excelentný výsledok. Vynikajúci pre fixáciu vĺn a kučier, dodáva vlasom objem. Určený aj pre spoločenské účesy.

  6,50 €
  Skladom
 • 13,42 € Skladom

  Penové tužidlo s extra silným spevnením je ideálne pre tvarovanie vlasov. Dodáva fantastický objem a lesk. Obsahuje multi ochrannú formulu, ktorá vlasy posilňuje a chráni vďaka provitamínu B5 a uv filtrom.

  13,42 €
  Skladom
 • 13,62 € Skladom

  Lak na vlasy s extra silným spevnením. Začnite s perfektným zakončením úpravy vlasov. Extra silný a účinný pri tvarovaní účesu. Multiochranná formula s provitamínom B5 a UV-filtrom ochráni vlasy a dodá im lesk.

  13,62 €
  Skladom
 • 13,62 € Skladom

  SPOMAĽUJE PROCES BLEDNUTIA FARBY!! Luxusné stilingové mlieko na ochranu farby vlasov. Prvý ošetrujúci stiling, ktorý obsahuje posiľnujúci komplex s dvojitým účinkom. Chráni vlasy pred vyblednutím farby a dodáva im viditeľný lesk a objem.

  13,62 €
  Skladom
 • 6,50 € Skladom

  Jedinečný balzam na zvýraznenie vĺn dodá vaším vlasom unikátny vzhľad. Vlasy ostanú po nanesení vzdušné a nelepia sa. Prípravok obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vlasy tuží, nezaťažuje, dodáva im prirodzený vzhľad a lesk. 

  6,50 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Follow us on Facebook