Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Dagmar D.
04.04.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Kvalitné gély som s nimi veľmi spokojna
Avatar Gabriela R.
28.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Som veľmi spokojná
Avatar Iveta V.
21.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Žiaden problém s obchodom, rýchle dodanie tovaru
Avatar Anna S.
08.12.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Super obchod,ponúka kvalitné produkty,cenovo prístupné
Avatar Zuzana H.
02.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Tento obchod ma tovar ktory ine nemaju. Rychle dorucenie. Uz objednavat dlhsie a vzdy spokojna.

Kód: 99

Značka: CN nails

CN Nails lepidlo na nechty so štetcom 7,5g

Lepidlo na umele nechty a tipy značky CN nails je kvalitné a najlepšie lepidlo na gelové nechty. Obsah zložiek zaisťuje dlhotrvajúci a nezničiteľný spoj lepených častí. Ľahká konzistencia zaručuje nevysychanie lepu, doba schnutia niekoľko sekúnd,lepidlo so štetcom pre jednoduchú a dokonalú aplikáciu

Cena 3,00 €
Viac
Skladom

Značka: CN nails

Rubber base - podkladový gél na nechty - Balet 10ml

Rubber gél je nová, podkladová kamuflážna báza pre perfektnú priľnavosť a predĺženie trvácnosti nechtov. Má maximálnu pigmentáciu s dokonalou krycou schopnosťou, vďaka hustejšiemu zloženiu nezateká, zaručuje extrémnu pružnosť a maximálnu pevnosť aj pre veľmi krehké a zničené nechty.

Cena 11,50 €
Viac
Skladom

Značka: noname

Brúska na nechty Merc. 2000 biela

Nadstavce ZDARMA!! Brúska na domáce používanie Merc 2000 je určená na rýchle a efektívne odstránenie hybridných, gélových a akrylových nechtov z pohodlia domova. Brúska na nechty má plynule nastaviteľné otáčky v rozmedzí od 0 do 20 000 ot./min. s možnosťou voľby smeru otáčania do prava alebo do ľava. Vďaka tejto brúske budete mať krásne upravené nechty...

Cena 24,90 €
Viac
SKladom
  • HEMA FREE

Značka: CN nails

Gladiátor TOP gél NO WIPE 11ml

Vrchný lesk bez výpotku! Gladiátor extreme thick gél je super odolný, pevný, extrémne flexibilný, hladký a maximálne lesklý TOP gél s tými najlepšími vlastnosťami. Nové moderné zloženie použité v receptúre zvyšuje jeho odolnosť a zaručuje ochranu stylingu pred mechanickým poškodením, odlupovaním, zmatňovaním a zožltnutím až po dobu 4 týždne. Gladiátor gél...

Cena 12,50 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
Lepidlá, Remover, Cleaner
lepidla na 6d mihalnice

Lepidlá, Remover, Cleaner

Pri dôslednom dodržiavaní základných pravidiel starostlivosti o 3D-6D mihalnice vám nové mihalnice vydržia rovnako dlho ako vaše prírodné mihalnice. Životnosť mihalníc v prvom rade závisí od samotnej aplikácie, správne zvoleného postupu a v neposlednom rade od celého radu prípravkov. Do takejto skupiny prípravkov radíme najmä lepidlá, ktorých účelom je rýchle, bezpečné a dlhodobé zaistenie nalepených 3D -6D rias. Pri výbere správneho lepidla by mala byť vaša pozornosť upriamená najmä na jeho vlastnosti, ktorými sú doba schnutia lepidla, doba trvácnosti mihalníc a citlivosť očí. Doba schnutia lepidla sa označuje v sekundách a predstavuje úroveň profesionality riasovej stylistky. Čo v preklade znamená – viac praxe kratšia doba schnutia, menej praxe dlhšia doba schnutia. Doba trvácnosti mihalníc predstavuje parameter, ktorý je spojený s rýchlosťou schnutia lepidla. Čím rýchlejšie lepidlo zaschne, tým pevnejšia je jeho štruktúra a vyššia stabilita mihalníc. Citlivosť očí zohráva veľmi dôležitú úlohu pri aplikácií umelých mihalníc, pretože ak zvolíte nesprávne lepidlo klientke s citlivými očami nebudete môcť mihalnice aplikovať. Ďalším veľmi dôležitým prípravkom pri lepení rias je cleaner (odmastňovač), ktorého hlavnou úlohou je odmastnenie a zbavenie sa nadbytočných nečistôt v okolí očného viečka. Čo v prípade, ak je potrebné 3D-6D mihalnice odstrániť? Vtedy prichádza na rad prípravok remover (odstraňovač), ktorý slúži na rýchle, bezbolestné a precízne odstránenie nežiadúcich mihalníc z očného viečka.
Aktívne filtre
  • Vypredané

Primer na mihalnice 15ml

Primer je unikátna tekutina, ktorá svojím zložením zabezpečuje maximálnu priľnavosť lepidla pri aplikácií umelých mihalníc. Slúži k dokonalému odmasteniu a vysušeniu prírodných mihalníc, čo prispieva k veľmi efektívnej a dlhodobej trvanlivosti predĺžených rias.

Cena 4,20 €
Viac
Vypredané

Cleaner na mihalnice 10g

Cleaner (odmasťovač) je prípravok, ktorého úlohou je odmastenie oka a zbavenie sa nadbytočných nečistôt na očnom viečku pred aplikáciou umelých mihalníc. Účinne odstraňuje mastnotu po odlíčení očí prípravkami na olejovej báze. Zvyšuje priľnavosť lepidla a predlžuje dobu trvácnosti mihalníc.

Cena 4,90 €
Viac
Skladom

Kód: 5ml

Rýchlo schnúce lepidlo Black 5ml

Rýchlo schnúce lepidlo je určené na profesionálne predlžovanie mihalníc metódou lepenia 1:1 alebo 3 a viac rias:1. Doba schnutia lepidla je 1-2 sekundy, mihalnice vydržia nalepené po dobu 4 - 6 týždňov, veľmi silné, výparové, redšej konzistencie, farba: čierna. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov.

Cena 26,90 €
Viac
Skladom
  • Vypredané

Antialergické lepidlo Platinium 3g

Antialergické lepidlo Platinium je určené na profes predlž. mihalníc metódou lepenia 1:1 alebo 3 a viac rias. Doba schnutia lepidla je 2-4 sek., mihalnice vydržia nalepené po dobu 4-6 týždňov, nedráždi oči, nespôsobuje slzenie, nevyvoláva alergie,redšej konzistencie,Dokonale odoláva letným horúčavám. Zanecháva trblietavú čiernu farbu. Po otvorení...

Cena 26,90 €
Viac
Vypredané
  • Posledné kusy

Termo vrecko na uskladnenie lepidla

Termoizolačné vrecko chráni lepidlo proti nadmernému vysúšaniu a predlžuje jeho životnosť o polovicu v porovnaní s lepidlom, ktoré sa neuskladňuje. Vrecko vďaka svojím termoizolačným vlastnostiam zabraňuje vypŕchaniu lepidla, zvyšuje jeho kvalitu, predlžuje trvanlivosť, udržuje jeho konzistenciu počas celej životnosti.

Cena 1,50 €
Viac
Posledné kusy v sklade

Sledujte nás na Facebooku