• Banner

Kategórie

Výrobcovia

Šampón proti vypadávaniu vlasov Kategórie Zväčšiť

Šampón proti vypadávaniu vlasov

Nový produkt

Jemný, intenzívny a zároveň účinný ošetrujúci šampón s rastovým faktorom pre mužov. Šetrný voči jemným a vypadávajúcim vlasom. Prináša okamžitý osviežujúci účinok. Drobné exfolianty zbavia pokožku nečistôt a poskytujú tak vlasom čisté prostredie, vhodné pre ich zdravý rast. Zároveň zabraňuje ďalšiemu vypadávaniu vlasov.

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 4 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 4 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,40 €.


Recenzie a hodnotenia zákaznikov

Ešte nikto nepublikoval recenziu
v tomto jazyku

8,50 € s DPH

Detaily

Pánsky šampón proti padaniu vlasov

Trichology je špeciálna rada od firmy American Crew, ktorá sa zaoberá vypadávaním vlasov. Príčin padania môže byť veľa, avšak jedným z veľkých problémov vypadávanie je premnoženie hormónu Testosterón, ktorý sa ďalej mení na látku DHT. Táto látka sa veľmi výrazne hromadí okolo vlasovej fotikuly a postupne tvorí okolo vlasového korienka nepriedušný obal. Vlas slabne, stenčuje sa, prestáva sa vyživovať až nakoniec predčasne vypadne. Prípravky z radu Trichology dokážu riešiť tento problém tým, že neutralizujú látku DHT a zabraňujú tak usadzovaniu tejto látky okolo korienka. Vďaka tomu môže byť vlas stále optimálne vyživovaný.

Balenie: 250ml

  • Recenzie (0)
  • Product video
  • 30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: