Profesionálne školenia

Sme radi, že ste navštívili náš e-shop www.vsetkoprenechty.sk

Zoznámte sa so všetkými školeniami, ktoré ponúkame.

 

          .......Vzdelanie je  jedna z mála investícií, ktorá sa skutočne vypláca......

                                   

 Školenia spojené s modelážov nechtov a Nail Art


  

 Školenie

 

 

 Galéria

 

 

 

 

 

 

O kurzoch modelácie a zdobenia nechtov

.....Nechtový design prechádza neustálymi zmenami a novinkami, ktoré i Vaše zákazníčky žiadajú a ocenia. Nedajte možnosť konkurencií a neprestávajte na sebe pracovať.....

Keď pozeráte práce profesionálnych nechtových dizajnérok v kútiku duše aj vy túžite po tom, že aj Vám sa to raz podarí? Máte nadanie a chuť ďalej na sebe pracovať? Aj vy chcete používať najnovšie trendy, ale akosi sa Vám to nedarí?

Máme pre Vás riešenie

Na našich školeniach Vám odovzdáme všetky naše skúseností, ktoré sme nadobudli počas dlhoročnej praxe. Školiteľka značky CNnails pôsobí v oblasti nechtového dizajnu sedem rokov a veľmi rada Vás zasvetí do čarovného sveta nechtov. Jej životným krédom je: „robí mi veľkú radosť, keď vidím, že moji absolventi odchádzajú z kurzu spokojní a plní elánu a chuti ďalej pracovať a rozvíjať sa“. Školíme výhradne jedného max. dvoch absolventov, pretože sa domnievame, že cesta k úspechu vedie len cez individuálny prístup ku každému absolventovi, snažíme sa z každej absolventky vyškoliť profesionálnu nechtovú dizajnérku. Veríme, že Vám umožníme získať komplexnejšie informácie o modelácií, zdobení či starostlivosti o nechty.

Školíme vždy len 1-2 absolventov

Naše školenia majú kapacitu max 2 absolventi a uskutočňujú sa vo vlastnom školiacom pracovisku, ktorý sa nachádza v Žiline.

Materiál

Školíme s materiálom vlastnej značky CNnails, ktorý si môžete vyskúšať a priamo na školení aj zakúpiť. Materiál, ktorý používame je testovaný v našich nechtových štúdiách a až po schválení zaradený do predaja. Naším cieľom je, aby sa pod našou značkou skrývala kvalita a aby sme mali najskôr dopredu overené to, o čom hovoríme.

Poradenstvo

Taktiež ponúkame vysoko profesionálne poradenstvo nie len počas školenia, ale aj počas celej vašej činnosti.  Potrebujete s niečím poradiť s ochotou Vám pomôžeme.  

Modelky

Modelku si je potrebné doniesť len v niektorých prípadoch, vždy po telefonickom dohovore.

Certifikáty

Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia, obdrží každý absolvent hneď po skončení  školenia.

 

Školenia spojené so skrášlovanim pleti a Vizáž 

mihalnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O kurze predlžovania a zahusťovania mihalníc
Jednodňové školenie na predĺženie a zahustenie mihalníc bolo zostavené kvalifikovanou a skúsenou dizajnérkou predlžovania a zahusťovania mihalníc metódou trsy. Našim cieľom je predviesť a súčasne naučiť všetku potrebnú techniku predlžovania a zahusťovania mihalníc, čím umožníme absolventom zvládnuť ju natoľko, aby ju mohli samostatne rozvíjať a dosiahnuť tak tých najvyšších profesionálnych štandardov.

Školiteľka značky CNnails vykonáva predlžovanie mihalníc vo svojej každodennej praxi, nie len teda pre účely školenia, takže si môžete byť istí, že Vaša školiteľka je veľmi skúsená v praktickej činnosti podľa najnovších poznatkov a rada sa s Vami o svoje skúsenosti z praxe podelí.

Školíme vždy len 1 absolventa

Je pre nás veľmi dôležitý osobitný prístup a považujeme za chybu vyučovať viac absolventov naraz.

Modelky

Považujeme za chybu vyučovať techniku predlžovania mihalníc na plastovej cvičnej hlave. Nejestvuje efektívnejšia metóda než učenie sa na skutočnej živej osobe. Iba tak sa v praktickej časti naučíte, ako zaobchádzať so živým človekom a navyše máte možnosť stretnúť sa v praxi so situáciami, ktoré na Vás čakajú pri riešení konkrétnych problémov budúcich zákazníkov.

Certifikáty

Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia na vykonávanie aplikácie predlžovania mihalníc, obdrží každý absolvent hneď po skončení  školenia.

 

Na našom školení sa naučíte  všetko, čo je potrebné pre zvládnutie aplikácie predlžovania mihalníc na

                         profesionálnej úrovni a súčasne pre Vašu aj zákazníkovu bezpečnosť.

 

O kurze trvalá na mihalnice

Dokonale upravené mihalnice sú základ pre efektne pôsobiace oči. Chemické tvarovanie mihalníc sa dá aplikovať na krátke, ako aj na dlhé mihalnice. Efekt jemného natočenia mihalníc oko krásne otvorí a zväčší. Aj keď nemáte tie najdlhšie mihalnice, nemusíte si robiť starosti. Efekt je výrazný pri dlhých, aj krátkych riasach. Výsledný efekt vydrží dva až tri mesiace. Aj trvalá na riasy je len chemikália, no nemusíte mať obavy. Prípravky používané pri trvalej sú šetrné a riasy nepoškodzujú. Riasy sú dostatočne výrazné aj bez použitia špirály, čo je veľká výhoda najmä pre ženy, ktoré sa nemôžu líčiť napríklad kvôli športovaniu.

 

Cieľ školenia

Hlavným cieľom školiteľky značky CNnails je odovzdať Vám svoje rady a skúsenosti, ktoré počas dlhoročnej praxe nadobudla. Snaží sa vždy svoje absolventky pripraviť aj na náročnejšie zákazníčky a ukázať im, že aj klientele s vačšími nárokmi sa dá vyhovieť. Každý jeden kurz je postavený na osobitnej komunikácií s absolventkou aj sytuáciách, ktoré môžu nastať v bežnej praxi.

 Školíme vždy len 1 absolventa

Je pre nás veľmi dôležitý osobitný prístup a považujeme za chybu vyučovať viac absolventov naraz.

Modelky

Je potrebné, aby ste si na kurz zobrali aj modelku, na ktorej si celú aplikáciu vyskúšate.

Certifikáty

Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia na vykonávanie aplikácie trvalej na mihalnice, obdrží každý absolvent hneď po skončení  školenia.

 

Školenie na prístrojové ošetrenia tváre, diagnostika

školenoie nma Galvanicu, Školenie na Nu Skin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O kurze galvanické ošetrenie

Prístroj Galvanic Spa omladzuje pleť, vyrovnáva vrásky, oživuje vlasovú pokožku a vyhladzuje celé telo. Žehlička pracuje na princípe kontrolovaného galvanického prúdu, ktorý Vám ponúka nové wellness ošetrenie od hlav až po päty. Je to jedinečný prístroj na trhu, ktorý uvoľňuje také bezpečné, nízkoúrovňové napätie, ktoré sa automaticky prispôsobuje individuálnym požiadavkám Vašej pokožky.

Účinok

Dôvodom jeho úspechu je schopnosť okamžite dokázať jeho účinnosť. Po 10 minútovej aplikácií nielenže pocítite, ale aj uvidíte rozdiel. Podľa amerických mediálnych správ sú kozmetické ošetrenia, ktoré používajú galvanické prúdy jedným z tajomstiev krásy hollywoodskej elity, ktorá vyzerá stále mlado.

 

Vrásky, tvár a dekolt

-          výrazne redukuje vrásky,

-          zoštíhľuje tvár,

-          zjemňuje vačky,

-          hĺbkovo čistí pokožku,

-          spriechodňuje póry k bunkám ,

-          aktivuje štiepenie buniek,

-          zjednocuje a zlepšuje tón a odtieň pleti,

-          aktivuje lymfu.

 

Telo

-          redukuje príznaky celulitídy,

-          rozkladá tuk

-          redukuje ukladanie tuku,

-          zlepšuje tuhosť pokožky,

-          zvyšuje hladkosť pokožky,

-          ukludňuje pokožku,

-          vyrovnáva jamkovité oblasti.

 

Starostlivosť o vlasy

-          podporuje rast vlasov,

-          dodáva vlasom lesk,

-          zvyšuje objem vlasov,

-          podporuje zdravé a bohaté vlasy,

-          zastavuje vypadávanie vlasov,

-          revitalizuje a posilňuje vlasy,

-          často sa vracia farba do šedivých vlasov.....

 

Školíme vždy len 1 absolventa

Je pre nás veľmi dôležitý osobitný prístup a považujeme za chybu vyučovať viac absolventov naraz.

Modelky

Je potrebné, aby ste si na kurz zobrali aj modelku, na ktorej si celú aplikáciu vyskúšate.

Certifikáty

Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia na vykonávanie galvanického ošetrenia obdrží každý absolvent hneď po skončení  školenia.

 

Sledujte nás na Facebooku