Žehličky na vlasy

Výrobcovia

  • Banner

Ultrazvuková žehlička na ozdravenie vlasu Žehličky na vlasy Zväčšiť

Ultrazvuková žehlička na ozdravenie vlasu

Nový produkt

Nová revolúcia vo vlasovej kráse prichádza! Ultrazvuková žehlička na vlasy nie je klasická tepelná vlasová žehlička ani prístroj na vyrovnávanie vlasov. Je to zariadenie s modernou technológiou budúcnosti. Ultrazvuková žehlička je ideálna pre zapracovanie hĺbkovo pôsobiacich vlasových kúr a pre vnútorné a povrchové ozdravenie vlasov. Vhodná i na botox na vlasy.

Viac detailov

Skladom do 7 dní

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 62 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 62 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 6,20 €.


Recenzie a hodnotenia zákaznikov

Ešte nikto nepublikoval recenziu
v tomto jazyku

125,00 € s DPH

Detaily

Ultrazvuková žehlička na vlasy

Popis:

· Výkon 25 - 45 W
· 220 V
· Ultrazvuková frekvencia: 28500 krát / sekundu
· Infračervená vlnová dĺžka: 690 nm

Zaistí až o 60% lepšiu absorpciu výživy a farby, uhladí vlasové šupinky. Získate tak krásne, lesklé a elastické vlasy s krásnou prirodzenou farbou. Ultrazvuková žehlička na vlasy nie je klasická tepelná vlasová žehlička ani prístroj na vyrovnávanie vlasov. Je to zariadenie s modernou technológiou budúcnosti, ktoré zožalo veľký úspech po celom svete.

Ultrazvuková žehlička na vlasy sa používa na zdravé aj poškodené, mokré i suché vlasy a je vhodná ako na keratínovú liečbu vlasov tak i na liečbu botoxom.

Spojením práce ultrazvukovej žehličky s vhodnými produktami docielite:

· Urýchlenie pôsobenia kúry
. Výživu vlasov zvnútra
· Urýchlenie obnovenie a rekonštrukciu poškodených vlasov
· Omladenie a oživenie farbených vlasov
· Obmedzenie vypadávania vlasov
· Vytvorenie zdravších, lesklejšie, jemnejších a uhladenejších vlasov

Nemáte istotu či aplikovaná farba bola kvalitná? Použite tento revolučný prístroj a nenechajte nič na náhodu.

Spôsob použitia:

REGENERAČNÁ KÚRA - podporujúca životnosť farby

Vykonávajte v deň farbenie, melírovania vlasov.

1. Umyte vlasy šampónom a potom použite vybraný druh ošetrenia

    ( ľubovolný zábal na vlasy Botox, Brazil keratin za studena, infúzia, powerdose...)

2. Vlasy vysušte uterákom.

3. Vlasy rozdeľte do niekoľkých častí pre jednoduchšie žehlenie a prežehlite všetky vlasy ultrazvukovou žehličkou. Každý prameň prežehlite 3 až 5x. Potom nechajte prípravok vo vlasoch pôsobiť ešte10 minút. Neoplachujte!

4. Vlasy upravte bežným spôsobom.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

1. PREČO BOL TENTO NÁSTROJ VYROBENÝ?


Nevýhody olejových kúr a farbenie vlasov sú známe. Absorpcie oleja alebo pigmentu nie vždy kompletný a tak sa vlasové kutikuly nie vždy kompletne uzavrú. To spôsobuje, že vlasy nevyzerajú lesklé a hebké. Zahrievanie vlasu vždy určitým spôsobom poškodzuje vlas. Pôsobením tepla sa vlasové kutikuly rozširujú následkom čoho dochádza k strate hydratácie vlasu a vlasových proteínov. Pomocou tejto žehličky je absorpcia kúry vyššia o 40 až 60%.

2. NA AKOM PRINCÍPE FUNGUJE DLHÝ INFRAČERVENÝ LÚČ?

V nemocnici používajú doktori infračervené lúče na doliečenie zranenia s perfektným efektom a bez pocitu bolesti. U ultrazvukovej žehličky sa používajú infračervené lúče na vyliečenie zničených vlasových vlákien a stimuláciu recyklácie krvi vo vlasových končekoch tak, aby vlas bol zdravší a viac vyživený. Elementárne aminokyseliny sa vytvárajú z ambipolárného svetla 68000 Hz (vlnová dĺžka 68000) a vlasového proteínu pri pôsobení. Vzniká tak nové amino-spojenie ktoré obnovuje elasticitu vlasového vlákna. Vlas tak vyzerá opäť krásne zdravý, lesklý a ohybný.

3. AKO FUNGUJE ULTRAZVUK?

Molekula vody existuje v troch skupenstvách: pevnom (pod 0 ° C), kvapalnom (za normálnej teploty), plynnom (nad 100 ° C). Zariadenie s vibrujúcimi magnetickými vlnami môže vodu zmeniť do plynného skupenstva priamo a zmeniť štruktúru molekúl pri normálnej teplote. Pomocou dynamických magnetických vibrácií 36000 krát za sekundu ultramikromolekuly vody a proteínu alebo iné výživy prenikajú priamo do kortexu (vlasového jadra).

4. AKO FUNGUJE INFRAČERVENÉ ŽIARENIE A ULTRAZVUKOVÉ VLNY dohromady?

S ultrazvukovými vlnami sú výživa a pigmenty vstrebávané do vlasu efektívnejšie s pomocou dlhých infračervených lúčov. Poškodené vlasové vlákno obnovené okamžite. Vyživuje tak vlas zvnútra a reparuje zvonku, čo zaistí nielen zvýšenú elasticitu a prevenciu pred lámaním vlasových končekov ale aj lepšiu a rýchlejšiu absorpciu výživy a pigmentu do vlasov.

5. AKO DLHO KÚRA VYDRŽÍ?

Asi 1 - 2 mesiace. Proteín je obnovený, elasticita vlasov je rozšírená a výživa alebo farebný pigment je absorbovaný efektívnejšie bez zahrievania vlasu a bez poškodenia vlasového vlákna.

Za zažehlenie zvolenej kúry si  v salóne  nechajte zaplatiť od 2€ - 5€

  • Recenzie (0)
  • Product video
  • 5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: