• Banner

Lampy na gelove nechty

Výrobcovia

Výpredaj! UV lampa na gélové nechty Lampy na gelove nechty Zväčšiť

UV lampa na gélové nechty

biela mala

Nový produkt

UV lampa slúži na vytvrdenie uv gélu na rukách a nohách. Doporučujeme používať  skôr pre domáce ako na profesionálne použitie.  Uv lampa pracuje v dvoch režimoch a to on line - neustále svietenie alebo v režime off line - vypnutie. Uv lampa je ľahko skladovateľná a umyvateľná.  Výkon uv lampy je 9W - 1 žiarovka. Napätie 220V - 240V 50Hz. Váha 0,8kg. Rozmery 268x110x110.

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 7 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 7 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,70 €.


Recenzie a hodnotenia zákaznikov

Ešte nikto nepublikoval recenziu
v tomto jazyku

14,50 € s DPH

Detaily

UV lampa malá - žiarovka zdarma

Žiarovky: Žiarovku je potrebné vymieňať pravidelne cca každých 6 mesiacov podľa frekvencie používania. Pred tým, ako budete vymieňať novú žiarovku uistite sa, či je vhodná do vašej lampy. Typ žiarovky je 9W (B alebo DC) - ak si nezakúpite tento typ žiarovky uv lampa vám nemusí fungovať.

Údržba: Uv lampu je vhodné čistiť nie dráždiacimi čistiacimi prostriedkami (acetón, odlakovač). Pred čistením sa uistite, či nie je uv lampa pripojená v elektrickej sieti.

Farba: biela

Balenie: 1 x uv lampa

             1 x žiarovka - zdarma

 

  • Recenzie (0)
  • Product video
  • 20 ďalších produktov v rovnakej kategórii: