French Break - farebné špičky

Výrobcovia

 • Banner

French break - biele špičky Zväčšiť

French break - biele špičky nr.1

1

Nový produkt

DOKONALÁ FRANCÚZSKA MANIKÚRA!! S jedinečnou pomôckou French break zvládnete francúzsku manikúru dva krát rýchlejšie, ako pomocou uv gélu. French break sú náhradou pre vytvorenie dokonalej francúzskej manikúry na prírodné aj gélové nechty. Nikdy nestrácajú farbu, ani sa neodlupujú.

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 3 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 3 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,30 €.


Customer ratings and reviews

(2/5)
1 rating(s) - 1 review(s)
View distribution

7,20 € s DPH

Detaily

French break - biele špičky na nechty

Spôsob použitia:

1. Prírodné nechty: Na upravené a zľahka prebrúsené nechty nalepte pomocou lepidla CNnails vhodnú veľkosť french break. Pred nalepením umiestnite french break dôkladne na necht a uistite sa, či je jeho veľkosť správna. Po nalepení odstrihnite gilotínou praktický kvietok, ktorý slúži na jeho jednoduché umiestnenie. Následne naneste uv gél ako obvykle.

2. Gélové nechty: Na prebrúsené tipy nalepte pomocou lepidla CNnails vhodnú veľkosť french break. Pred nalepením umiestnite french break dôkladne na tip a uistite sa, či je jeho veľkosť správna. Po nalepení odstrihnite gilotínou praktický kvietok, ktorý slúži na jeho jednoduché umiestnenie. Následne naneste uv gél ako obvykle.

Obsah balenia: 100ks

 

 • Recenzie (1)
 • Product video
 • kým (Kanianka, Slovakia) na 10 Jun 2012 (French break - biele špičky nr.1) :
  (2/5

  --

  kolko kusov je v baleni?

   Nahlásiť zneužitie

  6 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Follow us on Facebook