• DARČEK KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE

Kategórie

Všetky recenzie

od Henrieta K. (Banská Štiavnica, Slovakia) z 20 Jun 2022 :
(3/5) 
Hodnotený produkt : Čierna maska na čierne bodky a akne 20g

Zaujímavá skúsenosť

Pamätáte si tie videá, kde si ľudia aplikovali zlupovacie pleťové masky, ktoré boli tak silné, že si nimi vytrhli aj obočie? Tak s touto maskou môžete také video natočiť aj Vy! :)

Ale teraz vážne. Maska je naozaj veľmi silná a jej zlupovanie je bolestivejšie ako by ste možno čakali. Ak si teda pokryjete aj obočie, prosím, zmyte v tej časti masku vodou alebo použite pleťový krém a čistiaci tampón - tým sa mimochodom výborne odstraňujú aj prípadné zvyšky masky.

Účinnosť tejto masky však podľa môjho názoru nekoreluje (aspoň teda nie pozitívne) s tým, aké je jej zlupovanie bolestivé. Úprimne, zážitok to určite je, nejaké čierne bodky vytiahne, ale žiadny zázrak sa nekoná.

 Ohlásiť nesúhlas
od Henrieta K. (Banská Štiavnica, Slovakia) z 20 Jun 2022 :
(5/5) 
Hodnotený produkt : Sada DUO na Lash Lift a Lamináciu

Super!

Aplikácia je jednoduchá, produkt veľmi účinný. Bez ťažkostí je možné vykonať lash lift aj na sebe a riasy sú krásne vytočené. Výhodou je, že kit obsahuje všetko, čo je k lash liftingu potrebné - nie je teda potrebné nič dokupovať ako v prípade iných sád, ktoré sú často dokonca drahšie.

Čo by mohlo byť lepšie, sú nálepky pod oči, ktoré majú za úlohu prikryť spodné riasy - nálepky sa však stále posúvali do očí, a tak lash lifting vykonávam bez nich.

Druhou "nedokonalosťou" je slovenský preklad návodu, ktorý je dosť kostrbatý.

Každopádne však produkt veľmi odporúčam!

 Ohlásiť nesúhlas
od Silvia P. (Jelšava , Slovakia) z 13 Jun 2022 :
(5/5) 
Hodnotený produkt : NR.607 Farebný gél Zanzibar

Zanzibar

Určite si ešte objednám. Som veľmi spokojná

 Ohlásiť nesúhlas

Nové produkty