• Banner

Kategórie

Nové Azulenový vosk na depiláciu v plechovke Kategórie Zväčšiť

Azulenový vosk na depiláciu v plechovke

Nový produkt

Vysoko kvalitný depilačný vosk pre normálnu až citlivú pokožku. Obsahuje oxid zinočnatý, oxid titaničitý a výťažok z harmančeka so silným upokojujúcim a protizápalovým účinkom. Na zvýšenie účinnosti sa používa včelí vosk a živica s ihličnatých stromov. Ľahko sa používa, má krémovú textúru, ktorá je optimálna na jemnú epiláciu.

 

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 5 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 5 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,50 €.


Recenzie a hodnotenia zákaznikov

Ešte nikto nepublikoval recenziu
v tomto jazyku

10,50 € s DPH

Detaily

Depilačný vosk 400ml

Návod na použitie: Do ohrievača depilačných voskov vložte vosk na 20 - 25 minút (podľa tipu prístroja) a počkajte, kým sa vosk nahreje. Po uplynutí požadovanej doby vyskúšajte, či je vosk dostatočne nahriatý na kúsok depilačného papierika. Následne naneste pomocou špachtle vosk na depilované miesta rovnomerne a v tenkej vrstve (podľa ochlpenia). Priložte depilačný papierik a v smere rastu chĺpkov rýchlo strhnite. Naneste depilačný olej a odstráňte zvyšky depilačného vosku. Depilované miesto na záver natrite po depilačným krémom.

Obsah balenia: 400ml

  • Recenzie (0)
  • Product video
  • 30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

    Follow us on Facebook