Dávkovače, boxy, nádoby

 • Banner

Dávkovače, boxy, nádoby
Prvý dojem zákazníka pri vstupe do vášho salónu a pracovný priestor v ktorom sprostredkúvate svoju prácu je veľmi dôležitý. Správne umiestnené zakladače, vzorkovníky, a iné nádobky na nástroje vytvárajú profesionálny dojem a zákazník tak nadobudne istotu, že sa nachádza v tých správnych rukách. Nezanedbávajte a nepovažujte za zbytočné tieto rôz...
Prvý dojem zákazníka pri vstupe do vášho salónu a pracovný priestor v ktorom sprostredkúvate svoju prácu je veľmi dôležitý. Správne umiestnené zakladače, vzorkovníky, a iné nádobky na nástroje vytvárajú profesionálny dojem a zákazník tak nadobudne istotu, že sa nachádza v tých správnych rukách. Nezanedbávajte a nepovažujte za zbytočné tieto rôzne pútače, ktoré pôsobia atraktívne pre klienta a vyzdvihujú prácu nechtového štúdia.
Viac

Dávkovače, boxy, nádoby 46 produkty

na stranu
Zobraziť 37 - 46 z 46 položiek
 • Rýchly náhľad
  2,50 € Skladom

  Viacfunkčná nádobka na štetce slúži buď na ich skladovanie na dizajnérskom stolíku nechtovej techničky, alebo sa využíva na čistenie štetcov. Je možné ju použiť aj na umývanie štetcov pri zdobení vodovými farbami, alebo pri akrylovom systéme po ukončení modelácie. Zaručíme tak štetcom dlhú životnosť a pekný neporušený vzhľad čo je veľmi dôležité.

  2,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  4,20 € Skladom

  Púzdro na štetce Pedro slúži na uloženie a uskladnenie štetcov určených na modeláciu či zdobenie nechtov. Vyrobené za účelom ochrany štetcov, zabraňuje usádzaniu čiastočiek prachu na štetiny a tým zvyšuje ich životnosť. Súčasne zabraňuje tvorbe neporiadku na pracovnom stolíku, pôsobí esteticky s možnosťou uzatvárania.

  4,20 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  3,10 € Skladom

  Veľmi praktická nádobka slúži na skladovanie tekutín, ktoré je možné pomocou uzáveru na určitú dobu uskladniť, bez vyprchania. Ideálna na uskladnenie naliatého acrylic liquidu pri modelovaní nechtov, na z tuby vytlačenú farbu na obočie a pod.. Nádobka vám ušetrí peniaze vynaložená na vyliatie okamžite nepoužitého materiálu, ktorý uskladní bez poškodenia. 

  3,10 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,40 € Skladom

  Multifunkčná plastová nádobka má viacúčelové použitie. Slúži na uskladnenie rôznych tekutín, krémov a iných prípravkov v kozmetike. Objem 7ml s možnosťou uzatvárania. 

  0,40 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  4,20 € Skladom

  Sklenená nádobka na tekutiny sa používa pri akrylovej metóde na odliatie potrebného množstva prípravku a zabraňuje tak jeho nadbytočnej spotrebe. Tiež je možné ju použiť na rozmiešavanie farieb pri farbení obočia. Jednoduchá údržba, skladovanie, s uzáverom, vyvinutá pre zjednodušenie a zefektívnenie práce.

  4,20 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  2,50 € Skladom

  Sklenená nádobka na tekutiny sa používa pri akrylovej metóde na odliatie potrebného množstva prípravku a zabraňuje tak jeho nadbytočnej spotrebe. Tiež je možné ju použiť na rozmiešavanie farieb pri farbení obočia. Jednoduchá údržba, skladovanie, vyvinutá pre zjednodušenie a zefektívnenie práce.

  2,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,40 € Skladom

  Praktická nádobka na ozdoby je vyrobená z plastickej hmoty. Slúži na uskladnenie rôznych ozdôb na nechty, ktoré sú balené v okrúhlych alebo štvorcových dózičkách. Ozdoby budú poukladané a zákazníčke môžete dať na výber z vašej ponuky.

  0,40 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  2,39 € Skladom

  Praktická, viacúčelová nádobka s vrchnáčikom slúži na odkladanie rôznych kozmetických materiálov ako sú krémy, gély, masky, peelingy, modelovacie uv gély, akrylové prášky a rôzne iné prípravky. Vyrobená z plastu s možnosťou nalepenia vlastného loga. Objem: 30g.

  2,39 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  1,99 € Skladom

  Praktická, viacúčelová nádobka s vrchnáčikom slúži na odkladanie rôznych kozmetických materiálov ako sú krémy, gély, masky, peelingy, modelovacie uv gély, akrylové prášky a rôzne iné prípravky. Vyrobená z plastu s možnosťou nalepenia vlastného loga. Objem: 15ml.

  1,99 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  1,50 € Skladom

  Praktická, viacúčelová nádobka s vrchnáčikom slúži na odkladanie rôznych kozmetických materiálov ako sú krémy, gély, masky, peelingy, modelovacie uv gély, akrylové prášky a rôzne iné prípravky. Vyrobená z plastu s možnosťou nalepenia vlastného loga. Objem: 30ml.

  1,50 €
  Skladom
Zobraziť 37 - 46 z 46 položiek

Nové produkty

PayPal