• Banner

Kozmetické lupy

Kozmetické lupy 6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • Rýchly náhľad
  92,00 € Skladom

  Kozmetická lampa s lupou zvyšuje komfort pri vykonávaní kozmetických úkonov. Je ideálna pri aplikácií 3d rias, pernamentnom make-upe, úprave obočia a pod. Kozmetická lampa má 80 LED diód, päťnásobné zväčšenie, jasné svetlo, vysokú viditeľnosť. Pripevnenie na dosku, hranu stola, šróbovaním.

  92,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  91,00 € Skladom do 7 dní

  Lampa so zväčšením 5 dioptrií má 90 Led svetiel. Regulácia sa prevádza pomocou napínadiel vo vnútri ramien, umožňujúcich nastavenie v ľubovoľnej horizontálnej aj vertikálnej polohe. Rameno, ktoré reguluje polohu lupy je vyhotovené z kovu, čo zvyšuje jeho pevnosť počas otáčania. Umiestnenie na poličku.

  91,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  139,00 € Skladom do 7 dní

  LAMPA LUPA Klasik so zväčšením 5 dioptrií. Lupa je umiestnená na pohyblivom päťramennom stojane a spĺňa všetky požiadavky EÚ. Lampa má veľké a priezračné sklo.

  139,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  169,00 € Skladom do 7 dní

  LAMPA LUPA DELUX LED s 2 násobným zväčšením 3 a 10 dioptrií je najsilnejšia a najpraktickejšia lampa na trhu. Pokrokové osvetlenie LED s regulovateľnými ramenami je umiestnené na pohyblivom päťramennom stojane a spĺňa všetky požiadavky EÚ.

  169,00 €
  Skladom do 7 dní
 • Rýchly náhľad
  159,00 € Skladom

  Kozmetická lampa s lupou má zväčšenie až do 8 dioptrií, umožňuje  vykonávať diagnostiku a ošetrenie  na najvyššej úrovni. Osmičková "zoom" zaručuje presnosť a správnosť. Dizajn lampy je výnimočný, ako aj kvalita materiálov, z ktorých je vyrobený. Lampa s lupou je jednoducho prenosná s možnosťou ľahkého posunu pomocou praktických koliečok. 

  159,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  159,00 € Skladom do 7 dní

  Kozmetická led lampa s  lupou je umiestnená na piatich koliečkach pre jednoduchú manipuláciu a možnosťou pohybu. 5 dioptrická bifokálna šošovka zaručuje presnosť pri práci. Kruhové LED osvetlenie zabezpečuje aby lampa nevrhala tieň. Dlhé rameno pro velký rozsah pohybu zaručí dokonalý komfort pri práci. Lupa má bezpečnostný kryt proti mechanickému...

  159,00 €
  Skladom do 7 dní
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Nové produkty

Follow us on Facebook