• Banner

Lumino Contrast

Lumino Contrast 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Rýchly náhľad
  20,50 € Skladom

  Sada Lumino Contrast predstavuje intenzívnu starostlivosť pre melírované vlasy. Hĺbková regenerácia pramienkov obnovuje lipidickú úroveň vlasového vlákna a dodáva mu výživné látky. Výsledkom sú jasné a žiarivé pramienky vlasov. Vlasy sú lesklé, hebké a jemné na dotyk. Selektívny polymer pôsobí len na zcitlivelé vlasy, ostatné vlasy nezaťaží.

  20,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  9,50 € Skladom

  Špeciálna selektívna starostlivosť pre melírované vlasy na obnovu hladiny lipidov bez zbytočného zaťaženia vlasov. Obsahuje texturu mikroemulzií obohatenú o živiny, ochranný UV filter, deriváty vitamínov E a magnézium. Lumino contrast šampón zvýrazňuje kontrastný efekt a lesk melírovaných vlasov. Výsledkom sú vyživené, žiarivé a lesklé vlasy. Vlasy sú...

  9,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Hĺbkovo, regeneračná maska pre výživu a lesk melírovaných vlasov. Lumino cotrast maska hĺbkovo ošetruje najslabšie pramienky, vyživuje a uhladzuje vlasové vlákno. Obsahuje ochranný UV filter a vitamín E, ktoré zabraňujú prirodzenej oxidácii vlasu na vzduchu. Bohatá krémová maska ​​s vôňou lesných plodov hĺbkovo ošetruje zosvetlené vlasy, rozjasňuje ich.

  12,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  11,00 € Skladom

  Lumino Contrast sérum je špeciálne vyvinuté pre melírované vlasy, ktorým dodáva žiarivý lesk.Zabraňuje tomu, aby boli vlasy suché a bez lesku.Pramienky uhladí a rozžiari, obnoví intenzitu kontrastu vo vlasoch. Vlasy sú na dotyk hodvábne, prirodzené, vzdušné a hebké.

  11,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek

Nové produkty

Follow us on Facebook