• Banner

Serie Nature

Serie Nature 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Rýchly náhľad
  10,50 € Skladom

  Dodáva valsom objem! Formula s kakaovým extraktom bola vyvinutá špeciálne pre starostlivosť o jemné vlasy. Extrakt z kakaových bôbov je známy pre svoje tonizačné a anitoxidační účinky, posilňuje vlasové vlákno a prepožičiava vlasom objem, ľahkosť a vitalitu. Vlasy povzbudzuje za použitia 100% prírodných ingrediencií.

  10,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Série Loreal Nature využíva intenzívnu silu extraktu z kakaových bôbov. Je určená pre ženy s jemnými vlasmi pre objem a lesk. Prírodné ingrediencie, extrakt z kakaových bôbov  sú bohaté na magnézium a vitamíny A, E a B2. Stimulujú mikroreguláciu vlasovej pokožky a sú bohatými zdrojmi proteínov s vysokými antioxidačnými účinky.

  12,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  10,50 € Skladom

  Source Re-Naitre šampón je určený na oslabené a poškodené vlasy, ktoré potrebujú znovu získať svoju stratenú silu a vitalitu. Obsahuje ryžový proteín, ktorý navracia oslabeným a veľmi citlivým vlasom ich silu, hebkosť a vitalitu. Ryžový proteín má tiež regeneračné, hydratačné a nutričné účinky. Vaše vlasy budú žiariť zdravím, budú plné pohybu a...

  10,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Re-Naitre maska s ryžovým proteínom navracia oslabeným a poškodeným vlasom ich silu, hebkosť a vitalitu. Séria nature čerpá svoju silu zo samotného srdca prírody, kde se nachádza blahodárny a neoceniteľný zdroj výživy pre krásu citlivých vlasov - ryžový proteín, použitý pre jeho regeneračné a nutričné účinky a schopnosť hydratovať vlasové vlákno.

  12,50 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek

Nové produkty

Follow us on Facebook