• Banner

Volume expand

Volume expand 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Rýchly náhľad
  27,00 € Skladom

  Rada volume dodáva vlasom objem od korienkov až po končeky vlasov. Volume lift dodáva objem vlasom od korienkov. Volume architect dodáva vlasom objem po celej dĺžke. Oba prípravky sa aktivujú teplom. Zabraňujú tomu, aby boli vlasy spľasnuté. Nezaťažujú, nelepia vlasy a ľahko sa nanášajú. Stupeň fixácie - 3 - prirodzená fixácia.

  27,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  11,80 € Skladom

  Volume architect je tvarujúci sprej pre plný a nadýchaný objem jemných vlasov. Účes je nadýchanejší, plnší s prirodzeným pohybom. Ideálny pre dodanie objemu jemným a spľasnutým vlasom. Dodáva očarujúci objem bez zlepenia alebo zaťaženia vlasov. Aktivuje sa teplom. Stupeň fixácie - 3 - prirodzená fixácia.

  11,80 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  13,50 € Skladom

  Volume lift je spray - pena pre objem od korienkov. Dodáva neuveriteľný objem od korienkov. Má špeciálny aplikátor pre cielenú aplikáciu ku korienkom. Obsahuje kombináciu v spojení anionických a kationických polymérov pre objem a ľahkosť. Nezaťažuje vlasy a je určený aj pre veľmi jemné vlasy. Aktivuje sa teplom. Stupeň fixácie - 3 - prirodzená fixácia.

  13,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  9,50 € Skladom

  Volume expand je rada pre starostlivosť o jemné vlasy. Vyživujúci šampón volume expand dodáva vlasom objem. Vlasy získajú silu a budú žiariť leskom. Obsahuje technológiu Nutritex. Technológia Nutritex je unikátna kompozícia unikátneho aktivovaného obilného proteinu , bio-mimetického ceramidu a vitaminu PP.

  9,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Vyživujúca maska ​​s ľahkou konzistenciou pre starostlivosť o krehké a jemné vlasy.  Prvá starostlivosť dodávajúca objem jemným vlasom s technológiou Mineral CA. Okamžite posilňuje štruktúru vlasového vlákna a dokonale ho vyživuje bez zbytočného zaťaženia.

  12,50 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek

Nové produkty

Follow us on Facebook