Pánska rada

Filter produktov

 • Banner

Pánska rada 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 23,80 € Skladom

  Patentované zloženie s dvojitým uvoľňujúcim efektom pôsobí na dvoch úrovniach vlasového vlákna. Už po 6 týždňoch je vypadávanie vlasov výrazne obmedzené, prirodzený rast vlasov je stimulovaný. Pravidelným používaním môžete znížiť vypadávanie vlasov, ale dokonca podporiť prirodzený rastový cyklus vlasov.

  23,80 €
  Skladom
 • 12,50 € Skladom

  Dodá vášmu účesu lesk a tvar, bez toho, aby vlasy zaťažil. Zanecháva  ich jemné a poddajné. Pre aplikáciu rozohrejte v dlaniach malé množstvo, naneste do vlasov a upravte prameň po prameni alebo rozstrapaťte.

  12,50 €
  Skladom
 • 8,50 € Skladom

  Jemný, intenzívny a zároveň účinný ošetrujúci šampón s rastovým faktorom pre mužov. Šetrný voči jemným a vypadávajúcim vlasom. Prináša okamžitý osviežujúci účinok. Drobné exfolianty zbavia pokožku nečistôt a poskytujú tak vlasom čisté prostredie, vhodné pre ich zdravý rast. Zároveň zabraňuje ďalšiemu vypadávaniu vlasov.

  8,50 €
  Skladom
 • 14,50 € Skladom

  Farba na vlasy pre mužov bez obsahu amoniaku slúži na dokonalé krytie šedivých vlasov. Farba na vlasy vyzerá veľmi prirodzene, nie je možné rozpoznať nafarbené vlasy. Pomocou farby omladnete o niekoľko rokov, všetci si to všimnú, ale nikto nebude vedieť prečo. Farba vydrží 6 až 12 týždňov. Balenie 3 x 40ml. 

  14,50 €
  Skladom
 • 14,90 € Skladom

   Aktivátor 4,5%, 450ml. Vyvíjajúca emulzia určená k miešaniu s farbou na vlasy pre mužov American Crew v pomere 1:1. Farba na vlasy pre mužov bez obsahu amoniaku slúži na dokonalé krytie šedivých vlasov. Farba na vlasy vyzerá veľmi prirodzene, nie je možné rozpoznať nafarbené vlasy. 

  14,90 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek

Follow us on Facebook