• Banner

Pánska rada

Filter produktov

Použité filtre:
  Dostupnosť

  Pánska rada 5 produkty

  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
  • Rýchly náhľad
   23,80 € Skladom

   Patentované zloženie s dvojitým uvoľňujúcim efektom pôsobí na dvoch úrovniach vlasového vlákna. Už po 6 týždňoch je vypadávanie vlasov výrazne obmedzené, prirodzený rast vlasov je stimulovaný. Pravidelným používaním môžete znížiť vypadávanie vlasov, ale dokonca podporiť prirodzený rastový cyklus vlasov.

   23,80 €
   Skladom
  • Rýchly náhľad
   12,50 € Skladom

   Dodá vášmu účesu lesk a tvar, bez toho, aby vlasy zaťažil. Zanecháva  ich jemné a poddajné. Pre aplikáciu rozohrejte v dlaniach malé množstvo, naneste do vlasov a upravte prameň po prameni alebo rozstrapaťte.

   12,50 €
   Skladom
  • Rýchly náhľad
   8,50 € Skladom

   Jemný, intenzívny a zároveň účinný ošetrujúci šampón s rastovým faktorom pre mužov. Šetrný voči jemným a vypadávajúcim vlasom. Prináša okamžitý osviežujúci účinok. Drobné exfolianty zbavia pokožku nečistôt a poskytujú tak vlasom čisté prostredie, vhodné pre ich zdravý rast. Zároveň zabraňuje ďalšiemu vypadávaniu vlasov.

   8,50 €
   Skladom
  • Rýchly náhľad
   14,50 € Skladom

   Farba na vlasy pre mužov bez obsahu amoniaku slúži na dokonalé krytie šedivých vlasov. Farba na vlasy vyzerá veľmi prirodzene, nie je možné rozpoznať nafarbené vlasy. Pomocou farby omladnete o niekoľko rokov, všetci si to všimnú, ale nikto nebude vedieť prečo. Farba vydrží 6 až 12 týždňov. Balenie 3 x 40ml. 

   14,50 €
   Skladom
  • Rýchly náhľad
   17,90 € Skladom

    Aktivátor 4,5%, 450ml. Vyvíjajúca emulzia určená k miešaniu s farbou na vlasy pre mužov American Crew v pomere 1:1. Farba na vlasy pre mužov bez obsahu amoniaku slúži na dokonalé krytie šedivých vlasov. Farba na vlasy vyzerá veľmi prirodzene, nie je možné rozpoznať nafarbené vlasy.

   17,90 €
   Skladom
  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek

  Nové produkty

  Follow us on Facebook