• Banner

Styling

Styling 15 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek
 • Rýchly náhľad
  13,50 € Skladom

  Volume lift je spray - pena pre objem od korienkov. Dodáva neuveriteľný objem od korienkov. Má špeciálny aplikátor pre cielenú aplikáciu ku korienkom. Obsahuje kombináciu v spojení anionických a kationických polymérov pre objem a ľahkosť. Nezaťažuje vlasy a je určený aj pre veľmi jemné vlasy. Aktivuje sa teplom. Stupeň fixácie - 3 - prirodzená fixácia.

  13,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  11,80 € Skladom

  Volume architect je tvarujúci sprej pre plný a nadýchaný objem jemných vlasov. Účes je nadýchanejší, plnší s prirodzeným pohybom. Ideálny pre dodanie objemu jemným a spľasnutým vlasom. Dodáva očarujúci objem bez zlepenia alebo zaťaženia vlasov. Aktivuje sa teplom. Stupeň fixácie - 3 - prirodzená fixácia.

  11,80 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  9,00 € Skladom

  Profesionálny lak infinium je určený pre každodenné použitie. Ponúka silnú a dlhodobú fixáciu. Dodáva štruktúru, objem a lesk. Umožňuje zdokonaliť prirodzený účes, bez toho aby ho zaťažil. Lak má technológiu rovnomerného rozprašovania. Vytvorí jemný závoj laku, ktorý rovnomerne dopadá na vlasy a zafixuje ich do požadovaného tvaru.

  9,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Nová technológia anti-frizz pre spevnený účes.Fixačný sprej s ochranou proti vlhkosti. Nová technológia anti-frizz pre spevnený účes. Jedinečné zloženie ponúka silnú fixáciu bez stuhnutie vlasov. Vlny držia po celý deň. Obsahuje aniónový polymér STRONG pre silnú fixáciu a ochranu proti vlhkosti.

  12,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  10,00 € Skladom

  prípravky na nechty loreal, loreal professional, curl memory na vlasy, príravok na brčkavé vlasy, curl memory na brčkavé vlasy

  10,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  11,50 € Skladom

  Prípravok pre výrazný dlhotrvajúci lesk a jemnú fixáciu pri finálnej úprave vlasov s mimoriadne jemným a rovnomerným rozprášením bez zaťaženia vlasov. Je vhodný pre všetky typy vlasov. S anti-frizz účinkom. Stupeň fixácie: 1.

  11,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  14,50 € Skladom

  Sprej pre oslnivý lesk s prirodzenou fixáciou 3. Ideálny pre konečnú úpravu všetkých tipov vlasov. Gloss Control fixuje účes, dodáva vlasom briliantný  lesk a pritom zanecháva objem a ľahkosť účesu.

  14,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  10,90 € Skladom

  Prípravok pre okamžitú hebkosť a lesk vlasov. Hydra Repair je veľmi rýchla starostlivosť, ktorá sa neoplachuje a zaručuje vlasu každodenný skvelý stav. Prináša vlasovému vláknu jemnosť a žiarivý lesk. Vlas je akoby znovu zrodený, je jemný a veľmi rýchlo vyživený. Vlasy sú tvárne a pružné, ľahké a lesklé ako nikdy predtým. Výživa, ľahkosť a lesk v...

  10,90 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  11,00 € Skladom

  Termoaktívny sprej určený priamo pod žehličku. Vlasy sú vyhladené, pružné, plné pohybu. Dodáva vlasom štruktúru a objem. Fixuje vlasy v požadovanom tvare, bez toho, aby ich zaťažil. Zachováva prirodzený pohyb vlasov a hebkosť. Tepelné pôsobenie zosilňuje jeho stylingové vlastnosti: aktivuje textúru, objem a fixáciu.

  11,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  11,00 € Skladom

  Hot style - Iron finish je uhladzujúce mlieko špeciálne určené pre uhladenie pomocou fénu alebo žehličky. Ponúka absolútne uhladenie, ochranu vlasového vlákna a lesk. Obsahuje xylózu pre ochranu vlasového vlákna. Kationické polyméry dodávajú hebkosť a pružnosť. Stupeň fixácie - 3 - prirodzená fixácia.

  11,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  11,50 € Skladom

  Vyživujúci krém pre úpravu a tvarovanie suchších, vlnitých a kučeravých vlasov. Vyživuje a hydratuje vlasové vlákno, vytvára hodvábne hebké, nádherne definované kučery bez zaťaženia vlasov. S anti-frizz efektom proti krepateniu vlasov. Má sviežu jablkovú vôňu.

  11,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  11,50 € Skladom

  Sérum s leskom pre uhladenie a výživu suchších, vlnitých a kučeravých vlasov.Vyživuje a uhladzuje suché, nepoddajné alebo zvlnené a kučeravé vlasy,  zabraňuje krepateniu vlasov, zanecháva ich poddajné, hebké, dokonalé uhladené a lesklé. Kedykoľvek behom dňa môžete svojim vlasom dodať potrebnú hydratáciu a lesk. Krásna vôňa vanilky.

  11,50 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek

Nové produkty

Follow us on Facebook