• Banner

Výživy, masky

Výživy, masky 6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Maska na uhladenie suchých a nepoddajných vlasov. Obsahuje  aktívne zložky pre dodanie vlhkosti a uhladenie vlasu. Mimoriadne ľahké rozčesávanie vlasov, kontrola objemu, vlas je uhladený a nádherne lesklý. Vyživuje, uhladzuje a chráni vlas proti účinkom vlhka.

  12,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Vyživujúca maska ​​s ľahkou konzistenciou pre starostlivosť o krehké a jemné vlasy.  Prvá starostlivosť dodávajúca objem jemným vlasom s technológiou Mineral CA. Okamžite posilňuje štruktúru vlasového vlákna a dokonale ho vyživuje bez zbytočného zaťaženia.

  12,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Hĺbkovo, regeneračná maska pre výživu a lesk melírovaných vlasov. Lumino cotrast maska hĺbkovo ošetruje najslabšie pramienky, vyživuje a uhladzuje vlasové vlákno. Obsahuje ochranný UV filter a vitamín E, ktoré zabraňujú prirodzenej oxidácii vlasu na vzduchu. Bohatá krémová maska ​​s vôňou lesných plodov hĺbkovo ošetruje zosvetlené vlasy, rozjasňuje ich.

  12,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Série Loreal Nature využíva intenzívnu silu extraktu z kakaových bôbov. Je určená pre ženy s jemnými vlasmi pre objem a lesk. Prírodné ingrediencie, extrakt z kakaových bôbov  sú bohaté na magnézium a vitamíny A, E a B2. Stimulujú mikroreguláciu vlasovej pokožky a sú bohatými zdrojmi proteínov s vysokými antioxidačnými účinky.

  12,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  12,50 € Skladom

  Re-Naitre maska s ryžovým proteínom navracia oslabeným a poškodeným vlasom ich silu, hebkosť a vitalitu. Séria nature čerpá svoju silu zo samotného srdca prírody, kde se nachádza blahodárny a neoceniteľný zdroj výživy pre krásu citlivých vlasov - ryžový proteín, použitý pre jeho regeneračné a nutričné účinky a schopnosť hydratovať vlasové vlákno.

  12,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  15,00 € Skladom

  All in one treatment je novinka na našom trhu. Predstavuje jedinečný produkt určený k starostlivosti o vlasy, ktorý spočíva v 10 krokoch liečby štruktúry vlasu. UNIQ one 1 zároveň po aplikácii zostáva vo vlasoch a nevyplachuje sa. Spoznáte úplne nový produkt v starostlivosti o vlasy určený pre každodenú prácu v salóne alebo v pohodlí domova.

  15,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Nové produkty

Follow us on Facebook